Na FreeHostingu Endora běží desítky tisíc webů. Přidejte se ještě dnes!

Vytvořit web zdarma

Na FreeHostingu Endora běží desítky tisíc webů. Přidejte se ještě dnes!

Vytvořit web zdarma

Vojtěch Kotecký, programový ředitel Hnutí DUHA, řekl:


„Drtivá většina Čechů a Češek chce, aby si politici vyhrnuli rukávy a cílevědomě podporovali solární panely na střechách, zateplování domů, inovace v průmyslu, obecní větrné elektrárny, komunální výtopny na biomasu, auta s nízkou spotřebou a podobně. Budeme tak krok za krokem snižovat naši závislost na fosilních palivech. Silná a jednoznačná podpora veřejného mínění je velmi důležitá. Speciálně dobře je to vidět ve chvíli, kdy jsme skoro ve válce s největším dodavatelem ropy, plynu i uhlí do Evropy.“

To je bomba, viďte? Platíme se skřípěním zubů solárním baronům. kterým umetl cestičku další zelený šílenec - p. Bursík. A těšíme se snad na to, abychom jim mohli platit ještě více? Já tedy ne. Máte pocit, že je takových blbců v našem národě 85 procent, jak hlásají stránky Hnutí duha? Ani náhodou. Navíc živelné zavedení fotovoltaiky v Evropě rozkolísalo energetickou přenosovou soustavu a budeme muset vložit nemálo prostředků do její záchrany. K čemu je solární energie v tomto množství? Abychom více svítili v pravé poledne a večer četli při svíčkách? A o likvidaci panelů po době jejich životnosti se nemluví, neboť jejich likvidace bude další náloží na peněženky občanů.
 

Jsou to stejné kydy jako jejich zprofanované globální oteplování, které se i přes jejich propagandu a falšování dat nestačilo konat. Vážení Zelení přátelé - teroristé (ti jsou teď v ČR cenění, dokonce i ošetřovaní), jděte pěkně do ..., však víte kam. A vy určitě víte, i proč.

 

A pro úplnost - krásný článek "EKOLOGIE: Šest špinavých tajemství “čistých” zdrojů energie" uveřejnil Antimeloun.

 

standovy stránky - upravená šablona: a4joomla-dealer3r-free