Vojtěch Kotecký, programový ředitel Hnutí DUHA, řekl:


„Drtivá většina Čechů a Češek chce, aby si politici vyhrnuli rukávy a cílevědomě podporovali solární panely na střechách, zateplování domů, inovace v průmyslu, obecní větrné elektrárny, komunální výtopny na biomasu, auta s nízkou spotřebou a podobně. Budeme tak krok za krokem snižovat naši závislost na fosilních palivech. Silná a jednoznačná podpora veřejného mínění je velmi důležitá. Speciálně dobře je to vidět ve chvíli, kdy jsme skoro ve válce s největším dodavatelem ropy, plynu i uhlí do Evropy.“

To je bomba, viďte? Platíme se skřípěním zubů solárním baronům. kterým umetl cestičku další zelený šílenec - p. Bursík. A těšíme se snad na to, abychom jim mohli platit ještě více? Já tedy ne. Máte pocit, že je takových blbců v našem národě 85 procent, jak hlásají stránky Hnutí duha? Ani náhodou. Navíc živelné zavedení fotovoltaiky v Evropě rozkolísalo energetickou přenosovou soustavu a budeme muset vložit nemálo prostředků do její záchrany. K čemu je solární energie v tomto množství? Abychom více svítili v pravé poledne a večer četli při svíčkách? A o likvidaci panelů po době jejich životnosti se nemluví, neboť jejich likvidace bude další náloží na peněženky občanů.
 

Jsou to stejné kydy jako jejich zprofanované globální oteplování, které se i přes jejich propagandu a falšování dat nestačilo konat. Vážení Zelení přátelé - teroristé (ti jsou teď v ČR cenění, dokonce i ošetřovaní), jděte pěkně do ..., však víte kam. A vy určitě víte, i proč.

 

A pro úplnost - krásný článek "EKOLOGIE: Šest špinavých tajemství “čistých” zdrojů energie" uveřejnil Antimeloun.

 

standovy stránky - upravená šablona: a4joomla-dealer3r-free