Dříve slavná, poté slavně uzavřená služba Megaupload se po roce vrací do světa internetu. Není to však tak úplně stejná služba, přesto má velkolepé plány.

Co tedy nabízí?

  • dostanete 50 GB cloud prostoru pro vaše data
  • je i v češtině a slovenštině
  • 2048 bitové šifrování dat (klíč soukromý/veřejný)
  • vše zdarma
  • MEGA je optimalizován pro desktopové prohlížeče (mobilní zařízení)
  • možnost sdílení vybraných složek s přáteli, kterým doručíte klíč

    Číst dál: Mega (upload) je zpět

Máte starší PCdlo, pořizujete nové, ale co s daty? Fotky z dovolené, dokumenty, jste-li programátor pak zdrojové kódy, jste-li grafik, pak vaše výtvory, zabírají místo. Kam s nimi?

Číst dál: Zálohování do cloudu

Občas se může stát, že potřebujete udělat nějaký vtipný obrázek. Např. kolegovi k narozeninám, jmeninám či významné události. Anebo taky jen proto, abyste ho poškádlili.

Číst dál: Zábavné obrázky

Možná jste si už zvykli, že naše maintreamová média nás informují snad ještě hůř než za totality. Cenzura, upravené a filtrované informace. Pokud chcete být informováni o přírodních katastrofách,

Číst dál: Co se děje ve světě?

Kde se napojit do cloudu jsme si již trochu rozebrali. Teď je ale načase si řící něco o bezpečnosti. Jak jsou data na cloudu bezpečná?

Samozřejmě, záleží na tom, co ukládáte. Citlivé firemní údaje bych do cloudu určitě nedával, ale grafiku pro noviny, které už vlastně vyšly, klidně ano. Určitě však nic, co se týká Ameriky, pokud se tam chystáte na dovolenou.

Číst dál: Cloud - ano či ne?

standovy stránky - upravená šablona: a4joomla-dealer3r-free
„Když už člověk jednou je, tak má koukat aby byl. A když kouká, aby byl a je, tak má být to, co je a nemá být to, co není, jak tomu v mnoha případech je.“ Jan Werich